BASIN ODASI

Medya
(tv, video)


Köşe Yazıları
(gazete, dergi)


Yayınlar


Gazeteler

Güneş Aksüs her pazartesi-cuma günleri keyifli diyet köşesi
ve Seren Aksüs her pazar günü akşam gazetesinde yazmaktadır.


Dergiler

ÇOCUĞUM NE YESİN? / GÜNEŞ AKSÜS

Hamile olduğunuzu öğrendiniz, dünyalar sizin oldu. Bulutların üzerindesiniz… Ama o da ne? Aklınıza birden sorular üşüşüyor: Hamileyim, ne yiyeyim? Çok kilo alır mıyım? Hangisi yararlı, hangisi zararlı?..

Her şey göz açıp kapayıncaya kadar hızla geçiyor, sonunda bebeğinizi kucağınıza alıyorsunuz, işte en mutlu an!

Sorular bitmiyor: Sütüm yetmiyor mu? Katı gıdaya nasıl geçmeliyim? İşe başladığımda ne olacak? Çocuğum neden iştahsız? Acaba onda yeme bozukluğu mu var?

Telaşlanmayın, sakin olun… Tadını çıkarın, siz bir mucizeye tanık oluyorsunuz.

Diyetisyen Güneş Aksüs, çocuğunuzun beslenme sorunlarına etkili ve pratik çözümler sunuyor hem de yemek tarifleri eşliğinde…

 

Satın Al

imza gününden
kareler

GÜNEŞ'LE KAÇAMAK DİYETİ / GÜNEŞ AKSÜS

Uzun süre diyet yapmaya çalıştınız ve bıktınız değil mi? Pazartesi günü diyete başladınız, perşembe günü soluğu kebapçıda aldınız. Ya da bir pastanenin önünden geçerken, dayanamadınız girdiniz içeri. Sonra da müthiş bir suçluluk duygusu… Bu defa öyle olmayacak, artık anın tadını çıkaracak, canınız istediğinde yiyeceksiniz, sonra da kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Bu diyette yasak yok, son yok. Sonra var.

Güneş Aksüs size fazla kilolarınızdan kurtulmayı; hiç aç kalmadan, gramdı, kaloriydi uğraşmadan, eski kıyafetlerinizi bir kenara atmayı ve aynanın karşısına geçip, kendinizden emin gülümseyerek "Vay be!" diyebilmeyi vaat ediyor.

Haydi, kaçamak diyetiyle yeni bir mevsime merhaba de!

 

Satın Al

imza gününden
kareler

BANA DİYET DEME / GÜNEŞ AKSÜS

Tebrikler, artık diyete başlamaya, hayatında kalıcı ve büyük bir dönüşüm yaşamaya hazırsın! Ne kadar şanslıyız ki bunun için seninle geçirebileceğimiz bolca zaman var. Her kontrolü birlikte uzun sohbetler eşliğinde yapabiliriz. Sonuçlarını da çok daha hızlı ve etkili bir şekilde elde edebilmek için senin yanındayız.

 

Satın Al

imza gününden
kareler