BASIN ODASI

Medya
(tv, video)


Köşe Yazıları
(gazete, dergi)


Yayınlar


MİNİK DİYETİSYENLER İŞ BAŞINDA / GÜNEŞ AKSÜS

Sıkı dostlar Ege, Maya ve Deniz, sıcaktan bunalınca evlerinin önündeki bahçede piknik yapmaya karar verirler. Annesiyle birlikte diyetisyene gidip sağlıklı beslenmenin yollarını ve faydalarını öğrenen Ege, arkadaşlarına sağlıklı bir sepet hazırlayacağını söyler.

Acaba Ege'nin sepetinde ne var? Peki ya Maya'yla Deniz'in? Çocuklar nasıl beslenmeli? Sağlıklı çocuklar hangi yiyecekleri tüketmeli? Tüm bu soruların cevabı Diyetisyen Güneş Aksüs'ün kaleme aldığı Minik Diyetisyenler İş Başında'da.

1, 2 ve 3. sınıflar Hayat Bilgisi Dersi, Sağlıklı Hayat ünitesi kazanımları ile uyumlu.

Satın Al

imza gününden
kareler

MİNİK DİYETİSYENLER İŞ BAŞINDA - 2

Deniz, Maya ve Ege kendileri gibi çok koşup çok yorulan, spor yapıp dans eden çocukların nasıl

beslenmesi gerektiğini merak ediyorlar. Bu konu hakkında tüm bildiklerini, eğlenceli oyunlara dönüştürüp arkadaşlarına da anlatıyorlar.

Maya'nın rengârenk elbisesi acaba ne anlatıyor? Peki ya Deniz'in renk renk topları? Ege'nin kavanozunda

 ne var acaba? Sporcu çocuklar nasıl beslenmeli, hangi yiyecekleri tüketmeli?

Tüm bu soruların cevabı Diyetisyen Güneş Aksüs'ün kaleme aldığı

Minik Diyetisyenler İş Başında'da!

1., 2. ve 3. sınıflar Hayat Bilgisi dersi, Sağlıklı Hayat ünitesi kazanımları ile uyumlu.

Satın Al

imza gününden
kareler

ÇOCUĞUM NE YESİN? / GÜNEŞ AKSÜS

Hamile olduğunuzu öğrendiniz, dünyalar sizin oldu. Bulutların üzerindesiniz… Ama o da ne? Aklınıza birden sorular üşüşüyor: Hamileyim, ne yiyeyim? Çok kilo alır mıyım? Hangisi yararlı, hangisi zararlı?..

Her şey göz açıp kapayıncaya kadar hızla geçiyor, sonunda bebeğinizi kucağınıza alıyorsunuz, işte en mutlu an!

Sorular bitmiyor: Sütüm yetmiyor mu? Katı gıdaya nasıl geçmeliyim? İşe başladığımda ne olacak? Çocuğum neden iştahsız? Acaba onda yeme bozukluğu mu var?

Telaşlanmayın, sakin olun… Tadını çıkarın, siz bir mucizeye tanık oluyorsunuz.

Diyetisyen Güneş Aksüs, çocuğunuzun beslenme sorunlarına etkili ve pratik çözümler sunuyor hem de yemek tarifleri eşliğinde…

 

Satın Al

imza gününden
kareler

GÜNEŞ'LE KAÇAMAK DİYETİ / GÜNEŞ AKSÜS

Uzun süre diyet yapmaya çalıştınız ve bıktınız değil mi? Pazartesi günü diyete başladınız, perşembe günü soluğu kebapçıda aldınız. Ya da bir pastanenin önünden geçerken, dayanamadınız girdiniz içeri. Sonra da müthiş bir suçluluk duygusu… Bu defa öyle olmayacak, artık anın tadını çıkaracak, canınız istediğinde yiyeceksiniz, sonra da kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Bu diyette yasak yok, son yok. Sonra var.

Güneş Aksüs size fazla kilolarınızdan kurtulmayı; hiç aç kalmadan, gramdı, kaloriydi uğraşmadan, eski kıyafetlerinizi bir kenara atmayı ve aynanın karşısına geçip, kendinizden emin gülümseyerek "Vay be!" diyebilmeyi vaat ediyor.

Haydi, kaçamak diyetiyle yeni bir mevsime merhaba de!

 

Satın Al

imza gününden
kareler

BANA DİYET DEME / GÜNEŞ AKSÜS

Tebrikler, artık diyete başlamaya, hayatında kalıcı ve büyük bir dönüşüm yaşamaya hazırsın! Ne kadar şanslıyız ki bunun için seninle geçirebileceğimiz bolca zaman var. Her kontrolü birlikte uzun sohbetler eşliğinde yapabiliriz. Sonuçlarını da çok daha hızlı ve etkili bir şekilde elde edebilmek için senin yanındayız.

 

Satın Al

imza gününden
kareler