NE DEDİLER

Çiğdem Bürsin

Güneş ve Serenle yaklaşık 8 sene önce tanıştık ve hemencecik bir aile olduk.. Benim diyet yolculuğum yurtdışında yaşadığım için kimi zaman düzenli çoğu zamansa düzensiz olarak ilerliyor... Güneş beni motivasyonum yerlerde olduğu zaman bir cümlesiyle kaldırıveriyor..

Suçluluk hissi yaratmadan danışmanlık yapabilen çok nadir bir insandır Güneşcim... Tüm ailemle ilgilenir... Onunla geçen bir seansta çok özel olduğumu hissederek ayrılırım..

Bu arada Diyet Aktiften içeri gidiğinizde tam bir ekip ruhuyla karşılaşırsınız... Aysunun gülen yüzünden, Emine hanımın eşsiz kahvesine, Can'ın sıcacık merhabasına, Serenciğimin eşsiz kucaklamasına kadar... iyi ki varsınız, iyi ki hayatımdasınız... Sizsiz eksik olurdum....

Sarı Şeker Sema

Ben hamilelikten çok emzirme döneminde kilo aldım. Emzirme dönemi bitince sağlıklı ve güvenli bir şekilde kilo verebilmek için Güneş Aksüs'e başvurdum. Her şeyden önce insana güven vermesi, arkadaş olması buna rağmen otoritesini hissettirmesi önemli. Her hafta ölçüme gitmek bana da motivasyon oluyordu. Ölçümde iyi sonuç görebilmek için diyetime daha sadık kalıyordum. Güneş'in iyi motivasyonu, aç bırakmadan kaçamaklara izin veren diyet listeleri sayesinde ilk 2 ay hızlıca yaklaşık 10 kilo verdim. Hala fazla kaçırdığımı, kilo aldığımı hissettiğimde kendimi Güneş Aksüs'e teslim ediyorum.

Hristo Dimitriadis

Tansiyonla başı dertte olanlara tavsiye! 150_ 100 dan 120_80 isteyenlere! Diyetaktif'te, Güneş hanımın verdiği diyet programı ile, tansiyonumda gözle görülür ciddi bir düzelme oldu. Diyetaktif'e ve ekibinine teşekkür ediyorum.

Özge Keleş

Kişiliği, güler yüzü, sıcakkanlılığı, bilgisi ile ilk görüşte, ben bu kiloları keyifle veririm dedirten tek isim:) Dolu dolu bir diyet listesi ile hiç aç kalmadan ideal kiloma çok şükür ulaştım sayasinde.İyiki sizi tanımışım ve tercihimden dolayı kendimi tebrik ediyorum:)

Hersey için çok tesekkür ederim.Sağlıklı beslenme adına hayatım da her daim olmanız dileği ile....

Z.Handan Özulu

Sizi ilk tanıdığımda diyetisyenim, ilerleyen zamanlarda değerli dostlarım, şimdilerde ise adeta ailemin bir parçası oldunuz. Sayenizde hem yıllardır yük olarak taşıdığım onlarca kilodan kurtulmayı başardım, hem de sağlıklı ve doğru beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmeyi öğrendim. İyi ki varsınız ve hep var olun hayatımda sevgili Güneş Aksüs ve Seren Aksüs.

Doğru adres arayanlara kalpten bir öneri ; rotanız Diyet Aktif, rehberleriniz Güneş & Seren Aksüs olsun.

Zeynep Özçoban

Kilo vermekte çok zorlandığım bir dönemde, Güneş hanım karşıma kurtarıcı bir melek gibi çıktı :) Beni ve bünyemi çok iyi anladıktan sonra, tüm seyahat ve zor hayat tarzıma rağmen kilo verdirdi. Ve de en güzeli hiç almadım, çünkü doğru beslenmenin bir hayat tarzı olabileceğini öğretti.

Herkese şiddetle tavsiye ediyor ve yolluyorum...

Senem Kale

Eşimle birlikte neşeyle ve hızla kilo alıyorduk ama baktık ki, sağlık problemleri başlıyor ve küçük kızımız göbeklerimizle dalga geçiyor, bir arkadaşımızın tavsiyesiyle Güneş ve Seren ile tanıştık. Hayatımız kelimenin gerçek anlamıyla değişti, 6. seansımızda ailemizden toplamda 20 kilo gitti ve kızımız artık ailecek bale yapabileceğimize inanıyor

Şimdi ne mi yapıyoruz? Bir kere kilo vermenin güzelliklerini tatmışız, Güneş ile Seren'i bırakır mıyız? Tabii ki, neşeyle kilo vermeye tam gaz devam ediyoruz. İyi ki varsınız..